.

.

New
Цртан филм Стојат Кожа Покритие за Apple ipad 2 и ipad 3 ipad 4 Таблета Случај на Животните Мечка, Волк Пеперутка Цвет Правец на свири Железна Кула

Цртан филм Стојат Кожа Покритие за Apple ipad 2 и ipad 3 ipad 4 Таблета Случај на Животните Мечка, Волк Пеперутка Цвет Правец

DEN 623.00
DEN 699.84

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
ЗА IPAD 2 3 4
Ширина:
18.57cm
Бренд Име:
Wekays
Стил:
Моден
Должина:
24.12cm
Материјал:
кожа
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
ЗА IPAD 2 3 4
Пакет:
Yes
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Шаблон Тип:
Цртан филм
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Направен во :
Кина
Материјал:
Кожа + Силикони
Стил:
Симпатична Цртан Филм Дизајн
категорија:
Таблета Додатоци
Тип:
Таблета Опфаќа Случаи Торба Школка За Заштита На Кожата Fundas Coque
Функција:
Потпирачот , Card Slot , Паричник
функција 1:
За Apple IPad 2 3 4 Инчен 9.7
Карактеристика 2:
За Apple IPad 2 3 4 Кожа Флип Цртан Филм Покрие Случај
функција 3:
За Apple IPad 2 3 4 Носителот Стојат Кожа Покрие Случај
карактеристика 4:
Fundas Coque За IPad 2 3 4
Свеж

Избор на клиенти