.

.

New
Delippo 12V 3.33 2,5*0.7 мм адаптер За Samsung Таблета XE700T1C XE500T1C

Delippo 12V 3.33 2,5*0.7 мм адаптер За Samsung Таблета XE700T1C XE500T1C

DEN 451.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Покрај тоа, лошите временски услови и празници или топла сезони може да предизвика доцнење на испораката. Гаранција не е покриена за несреќа, вода, злоупотреба, злоупотреба или друга штета предизвикана од атипична употреба. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела. И ние нудиме една година гаранција, освен за батеријата со три месеци гаранција. Ве молиме, напишете ја вашата точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, ние испрати стоки за цел само адреса. Ако купувачот повторно пар од себе во рамките на гаранцијата време и продавачот е овластен, гаранција во една година ќе биде недостапна. Тоа е нашиот живот, за да преживее.ако ви треба НИ Приклучокот ,Pls забелешка кога ќе закажете
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите ред со нас. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.

Детали

Бренд Име:
DELIPPO
Напон:
12v
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Motorola
Број На Модел На:
012033302507
DC:
12v
is_customized:
Yes
конектор:
2.5*0.7 mm
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Гаранција:
12months
оригиналниот:
Кина
Приклучете:
EU
Свеж

Избор на клиенти