.

.

New
Новите 7 Таблет За Texet ТМ-7876 3G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 Таблет За Texet ТМ-7876 3G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 284.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена. Различни производствени серии.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава.
Новите 7" Таблет За Texet ТМ-7876 3 G екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За Texet ТМ-7876 3 G
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата.

Детали

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
ТМ 7876 3G
Бренд Име:
HengChu
Компатибилен Бренд:
За Texet
Свеж

Избор на клиенти