.

.

New
А+ 7.8 инчен За Коцка U33GT(U27GT Супер) Таблета екран на допир digitizer glass екран на допир панел Замена на Сензор

А+ 7.8 инчен За Коцка U33GT(U27GT Супер) Таблета екран на допир digitizer glass екран на допир панел Замена на Сензор

DEN 408.00

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ве молиме отворете вашата машина проверете екранот на допир конектор кабел и бројот на него, пред место на цел; од една таблета може да имаат различни верзија на екранот на допир, или на LCD екранот ,ако не може да се сигурни дека ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила. ако не се прифати соодветен код pls не понудата . Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз , ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ви благодариме за разбирањето !
1.

Детали

боја:
Бела WIFI, Црна WIFI
Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Коцка U33GT(U27GT Супер)
боја:
Црна / Бела
кодот:
За Коцка U33GT(U27GT Супер)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти