.

.

New
7 Нова За Huawei Чест Игра Mediapad Т1-701 Т1 701U Т1-701U Т1-701G LCD Дисплеј Со Екран на Допир Панел Digitizer

7 Нова За Huawei Чест Игра Mediapad Т1-701 Т1 701U Т1-701U Т1-701G LCD Дисплеј Со Екран на Допир Панел Digitizer

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


7" Нова За Huawei Чест Игра Mediapad Т1-701 Т1 701 U Т1-701 U LCD Дисплеј Со Екран на Допир Панел Digitizer

Детали

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Huawei Чест Игра Mediapad Т1-701
Компатибилен Бренд:
За Highscreen Моќ Пет ЕВО
Свеж

Избор на клиенти