.

.

New
6.2 инчен zcr-1582r1 екран на допир За HSD062IDW1 A01 CLAA062LA02 CLAA062LA01 TM062RDH03 PW062XS1 LCD екран

6.2 инчен zcr-1582r1 екран на допир За HSD062IDW1 A01 CLAA062LA02 CLAA062LA01 TM062RDH03 PW062XS1 LCD екран

DEN 458.00
DEN 602.40

Стока
Достапно.


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти