.

.

New
AA121XH05

AA121XH05

DEN 4563.00
DEN 6004.32

Стока
Достапно.


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
12 инчен
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти