.

.

New
7 инчен SL007DH45FPC-V1 За RoverPad Воздух S70 Таблета LCD Екран

7 инчен SL007DH45FPC-V1 За RoverPad Воздух S70 Таблета LCD Екран

DEN 944.00
DEN 1242.24

Стока
Достапно.


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти