.

.

New
Новиот 7 инчен екран на допир Digitizer За SICO TAB3 ОДИ 3G таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот

Новиот 7 инчен екран на допир Digitizer За SICO TAB3 ОДИ 3G таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот

DEN 524.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.

И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.
Новиот 7 инчен екран на допир Digitizer За SICO TAB3 ОДИ 3 G таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За SICO TAB3 ОДИ 3 G
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа.

Детали

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
TAB3 ОДИ 3G
Компатибилен Бренд:
За SICO
Свеж

Избор на клиенти