.

.

New
10.1 инчен MB1019S5 HOTATOUCH HC261159B1 FPC V2.0 капацитивни екран на допир панел digitizer стакло замена на сензор

10.1 инчен MB1019S5 HOTATOUCH HC261159B1 FPC V2.0 капацитивни екран на допир панел digitizer стакло замена на сензор

DEN 407.52

Стока
Достапно.


1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
2. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир исто конектор за кабел со слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не се прифати компатибилен екран на допир
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Детали

боја:
Бела
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
MB1019S5 HOTATOUCH HC261159B1 FPC V2.0
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти