.

.

New
Висок Квалитет 8 инчен за eSTAR БЛИЗНАЦИ HD Quad Core 8.0 Екран на Допир екран на Допир Панел стакло Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

Висок Квалитет 8 инчен за eSTAR БЛИЗНАЦИ HD Quad Core 8.0 Екран на Допир екран на Допир Панел стакло Digitizer Сензор Замена

DEN 840.00

Стока
Достапно.


QSD 8007-03

Детали

Бренд Име:
NINJACASE
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
eSTAR БЛИЗНАЦИ HD Quad Core 8.0
Компатибилен Бренд:
за eSTAR БЛИЗНАЦИ HD Quad Core 8.0
Свеж

Избор на клиенти