.

.

New
Нова За 7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР MJK-0267 автентични допир ракопис екран multi-point capacitive екран надворешен екран

Нова За 7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР MJK-0267 автентични допир ракопис екран multi-point capacitive екран надворешен екран

DEN 365.76

Стока
Достапно.

) Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.) Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС.Бесплатен превозот е од Кина пост воздухопловната/HK Пост Пошта; Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.) Цените не вклучуваат какви било царински давачки & даноци.) Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.неплатени аукција ќе бидат пријавени на Aliexpress. Resending превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот.Ако ви се итни ,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express !
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОШИРИ ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ЗА ВАС,АКО НЕ ГО ДОБИЕ ТОА НАВРЕМЕНО.Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција . Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува викендите & банка празници.) Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.
Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодариме
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!( Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.

Детали

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
MJK - 0267
Бренд Име:
Чи Hande
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 24 часа по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
7 -инчен
Модел Бр.:
MJK-0267
Компатибилен со:
MJK 0267
Следење Бр.:
Yes
Wholesales:
Поддршка
Свеж

Избор на клиенти