.

.

New
7 -инчен LCD екран 800X480 50P литографски компјутерски екран во QC705B1 (50PIN)

7 -инчен LCD екран 800X480 50P литографски компјутерски екран во QC705B1 (50PIN)

DEN 1782.00
DEN 2376.48

Стока
Достапно.


2 , купувачот треба да се отвори пакетот пред испорака на персоналот , за да се утврди дали стоката оштетени, проверете го бројот .
Благајник и магацин пред пратката ќе бидат внимателно селектирани на бебето повторно , бидете сигурни дека бебето прашање треба да нема проблеми со квалитетот ! ~ ~ ~
Интегритет за управување со е секогаш наша цел , квалитетот на прво место е нашата постојана посветеност
Ние може да направи ист квалитет , најниска цена , иста цена и со најдобар квалитет !
1 , ве молиме внимателно да се провери пакување кога купувачот примените стоки , очигледни знаци на оштетување , можете да го одбие .
Ако имате прашања , ве молиме контактирајте со самото место останува кабинет, откако знак , ќе се смета како да се договорат за изгледот на производ и количина . Ако ја прими стоката не се задоволни, ве молиме бидете сигурни да се јавите на сопственикот , сопственикот ќе бидат соодветно решени, како и во не даваат негативни повратни информации пред да се јавите на сопственикот или оцена , треба да се смета како штетен за евалуација , продавница
Господ на жалби во крајот ! Тешко-нема добра репутација , ние се сеќаваме на тоа , и се надеваме да ја добиете вашата разбирање и поддршка ! Искреност продажба од вас и да почнам !!!!
Општи коса такт Изразат STO мора да се напомене издадени што друго можеме произволно да испратите изразат курир , и
.

Детали

Тип На Производ:
Таблета LCD
Бренд Име:
lanjuu
Боја Класификација:
103 mm, широк и 100 mm, широк
Свеж

Избор на клиенти