.

.

New
2.4 -инчен LCD екран , Попуст RX-517FM екран CU2.4_S6D1121_A_03

2.4 -инчен LCD екран , Попуст RX-517FM екран CU2.4_S6D1121_A_03

DEN 1000.00
DEN 1332.96

Стока
Достапно.

благајник и складишта пред пратката ќе бидат внимателно селектирани на бебето повторно , бидете сигурни дека бебето прашање треба да нема проблеми со квалитетот ! Искрена искреност првиот ~ ~ ~
5 за општото добро , се на стока , не само коментар , негативни повратни информации, ако не сте задоволни со стока за да се направи место ве молиме контактирајте го сопственикот , сопственикот мора да работиме напорно за заедно да преговара со вас да се реши , за да се вратите во вашето задоволство ќе биде многу мазна , но ако не, бидејќи на коментарот стока , негативни повратни информации , сопственикот мора да се испита на крајот !
6 Ние сме посветени на строго спроведување на Taobao Центар седум дена нема причина да се вратат на систем за пресметување на датумот на приемот време ! Остатокот увери за да се купи ! !
Приемот Забелешка
1. прифаќање сигурни да проверите нема оштетен или скршен екран се водат за исчезнати , итн. Ако е оштетен или скршен екран, ве молиме да го одбие , или да го повикате прв пат да се објасни ситуацијата , продавачот врз основа на фактичката состојба да се справи со проблемот .4_S6 D1121_A_03
Параметри :
Големина : 2.4 -инчен , Попуст RX-517 FM На MP4 LCD екран CU2.4 инчи
Материјал : TFT
Потекло : Шенжен
Сооднос : 4 : 3
Кабел : 36 P заварени
ID : CU2. Пријавете се и дека стоката непроменети ! ! !
2 во знак непроменети, нивната опрема за време на инсталацијата лоши , ресторан не е одговорен ! ! ! Надеж ми прости !!
Свечено изјавуваат :
Ако е така, процесот на враќање поштарина купувачи сноси врати однесување предизвикано од страна на купувачот.

Детали

Тип На Производ:
Таблета LCD
Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Други
Свеж

Избор на клиенти