.

.

New
Добиток Универзална 4.3 инчен екран на нови neiping MP5MP4 дигитални додатоци 40P нога боја LCD екран

Добиток Универзална 4.3 инчен екран на нови neiping MP5MP4 дигитални додатоци 40P нога боја LCD екран

DEN 1075.00
DEN 1433.28

Стока
Достапно.

Некои серии на екранот на допир со двострано лепило себе не влијае на екранот 's карактеристики, ве молиме да донесе свој двострано лента или порака ни помогне да подарок поени. За повеќе детали, ве молиме кликнете на цртање на поправка
. Еден , јас екран скршени , како сигурен сум дека внатрешната дисплеј или екран на допир ? Екранот на допир е надворешен екран или јавете се на екран ракопис .3 инчен Екран Тип : HD IPS Екран оценка : совршен екран Екран контакти : - Резолуција : - Состојба : Brand new обезбедување на Квалитет : Една година гаранција ! Применливи модели : 4,3-инчен екран со големина како што е прикажано во машина Дали најновата серија : Да
[ Ox -екран предводник на продавницата ] пред да направите да ве потсетам ! Почитувани про, ви благодариме за изборот на добиток екран . Ако не може да се прикаже на екранот на допир LCD екран е скршен . Може да се појави нормално, но не може да го допре со допир е лошо . Исто така, ве молиме вашето разбирање . Ние може да гарантира за да одговара на оригиналната серија , обезбедување совршена боја натпревар со карактеристики и квалитет на екранот. Посакувам среќен шопинг про ви Благодариме ! Про техничка поддршка ако треба, ние сме подготвени да служат и наплаќаат низок износ на инсталација такси. Кабелот броеви за подобрување на серијата се ажурира редовно надградување ред линија збор за повикување само, да преовладуваат во вид .

Детали

Тип На Производ:
Таблета LCD
Бренд Име:
lanjuu
Дигитална Компонента Тип:
Екранот
Свеж

Избор на клиенти