.

.

New
[New ] Во оригиналниот Патот N11 оригинални LCD екран + екран на допир ракопис екран поставување

[New ] Во оригиналниот Патот N11 оригинални LCD екран + екран на допир ракопис екран поставување

DEN 1811.00
DEN 2414.88

Стока
Достапно.


Купувачот Совети :
Ве молиме не го потпише пред купувачот по приемот на стоката , првиот момент јасно дали бројот е точна, тогаш постои светлина на екранот предмети, да се погледне на LCD не скршени таму е проѕирен , аглите на екранот нема фрактура , ако има повеќе прашања, ве молиме да не го потпише, контактирајте ме ! По приемот на сите проблеми се плашам продавница не е одговорен !
Ве молиме купувачите при носењето на бебето е прво да се утврди каков вид на возење , продавачот бил застрелан од страна на вашето бебе испорака .3 инчи, 5 инчен, 6.5 инчи, 7 инчен и поголеми целиот спектар на допир, LCD екран, пријател потреба , ве молиме контактирајте продавница . Ако ја прими стоката најде да се вози своите право или не сакате да се прикаже, и побарувачката за замена или враќање , бидете сигурни дека кога продавачот ги добива непроменети стоки, купувачите треба да ги сноси се врати превозот ! Се надевам дека купувачи меѓусебно разбирање разбирање !
Гаранција Информации :
Ве молиме купувачите или монтирани на заварени на екранот не е нормално или црна и бела , а потоа, не за да се заштити површината на мембраната солза по солза { } не даваат гаранција , контактирајте ме , јас проверив по враќањето на екранот случај прашање , јас веднаш ќе ви даде за замена, како е можно поскоро и да се вратат на купувачот.
[New ] Во оригиналниот Патот N11 оригинални LCD екран + екран на допир ракопис екран поставување
Hongsheng Електронски Technology Co.

Детали

Тип На Производ:
Таблета LCD
Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Други
Свеж

Избор на клиенти