.

.

New
PB70B8490 7inch капацитивни екран на допир Digma Оптима 7.13 TT7013AW 7.8 TT7026AW 7.61 TT7061AW Y7Y007 (86V) DYJ-0021-FPC

PB70B8490 7inch капацитивни екран на допир Digma Оптима 7.13 TT7013AW 7.8 TT7026AW 7.61 TT7061AW Y7Y007 (86V) DYJ-0021-FPC

DEN 232.80

Стока
Достапно.


PB70 B8490 7inch капацитивни екран на допир Digma Оптима 7.13 TT7013 AW 7.8 TT7026 AW 7.61 TT7061 AW Y7 Y007 (86 V)
Да се купи овој екран на допир,pls потврдете го вашиот скршен екран на допир за бројот е ист со нас,ако тоа не е исто,pls не купувам тоа
Ве молиме НЕ го купите, ако не се прифати соодветен модел кога екранот на допир е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Детали

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
PB70B8490
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
ОЕМ
Свеж

Избор на клиенти