.

.

New
За 8 Таблет lcd екран B080UAN01.4 B101UAN01 1200*1920 бесплатен превозот

За 8 Таблет lcd екран B080UAN01.4 B101UAN01 1200*1920 бесплатен превозот

DEN 981.00
DEN 1241.76

Стока
Достапно.


Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
B080UAN01.4
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти