.

.

New
Нови оригинални 9 инчен таблет hd LCD екран ZJ090NA-03B 211MM*126MM*3,5 ММ бесплатен превозот

Нови оригинални 9 инчен таблет hd LCD екран ZJ090NA-03B 211MM*126MM*3,5 ММ бесплатен превозот

DEN 1267.00
DEN 1376.64

Стока
Достапно.


Нови оригинални 9 инчен таблет hd LCD екран ZJ090 NA-03 B 211 MM*126 MM*3,5 ММ бесплатен превозот

Детали

Број На Модел На:
ZJ090NA-03B
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
FGHGF
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти