.

.

New
Нова За 7 Точка на Гледање Mobii Табот-P743 (V1.0) Екран на Допир за замена digitizer glass екран на допир панел Сензор Бесплатен Превозот

Нова За 7 Точка на Гледање Mobii Табот-P743 (V1.0) Екран на Допир за замена digitizer glass екран на допир панел Сензор Бесплатен

DEN 593.28

Стока
Достапно.


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи има некои Телефон/таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Кога ќе ја поднесете вашата нарачка, ве молиме оставете порака за вашиот претпочитаат боја ако постои боја опција.
Освен ако не, ние испрати по случаен избор.
Ве молиме имајте во предвид : новиот екран може да имаат и други бренд лого на панелот. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Детали

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
Mobii Табот-P743 (V1.0)
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти