.

.

New
SRJTEK 163*97mm LCD Екран за 7300101463 E231732 HD 1024 * 600 LCD екран за коцка U25GT таблета Замена на Делови

SRJTEK 163*97mm LCD Екран за 7300101463 E231732 HD 1024 * 600 LCD екран за коцка U25GT таблета Замена на Делови

DEN 876.00

Стока
Достапно.


SRJTEK 163*97mm LCD Екран за 7300101463 E231732 HD 1024 * 600 LCD екран за коцка U25 GT таблета Замена на Делови

Детали

Број На Модел На:
за 7300101463
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
srjtek
Тип На Производ:
Таблета LCD
статус:
Нови
Големина:
7 инчи
Број На Модел На:
за 7300101463 lcd екран
Користи:
за 7300101463 lcd
Работа на:
за E231732 HD lcd дисплеј
Одговара за:
за коцка U25GT
Гаранција:
3 месеци
Пакување:
Antistatic кеси +Меур торба+Картонска кутија
Свеж

Избор на клиенти