.

.

New
4.3 инчен 102*62 resistive екран осетлив на допир Е патот навигација GPS navigator екранот рачно напишани екран MP4 MP5

4.3 инчен 102*62 resistive екран осетлив на допир Е патот навигација GPS navigator екранот рачно напишани екран MP4 MP5

DEN 282.00
DEN 306.24

Стока
Достапно.


Детали

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
102*62
Бренд Име:
FGHGF
Свеж

Избор на клиенти