.

.

New
SRJTEK 3.5инчен за intermec CN50 CN5X Екран на Допир за data collector Стакло Digitizer Сензор Замена на Делови

SRJTEK 3.5инчен за intermec CN50 CN5X Екран на Допир за data collector Стакло Digitizer Сензор Замена на Делови

DEN 522.24

Стока
Достапно.


SRJTEK 3.5"инчен за intermec CN50 CN5 X Екран на Допир за data collector Стакло Digitizer Сензор Замена на Делови

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за Intermec CN50 CN5X
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
srjtek
статус:
Нови
Големина:
3.5
Број На Модел На:
за intermec CN50 CN5X екран на допир
Користи:
за intermec CN50 допир
За:
за intermec CN5X digitizer
Работа на:
за intermec CN50 CN5X екран стакло
Пакување:
Antistatic кеси +Меур торба+Картонска кутија
Гаранција:
3 месеци
Свеж

Избор на клиенти