.

.

New
Нови 10 инчен Таблет hxd-1076-v3.0 Екран на допир екран на Допир Панел Стакло Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нови 10 инчен Таблет hxd-1076-v3.0 Екран на допир екран на Допир Панел Стакло Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 451.20

Стока
Достапно.


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма , екран на допир кабел код е иста како и листата еден пред купување.
Пакет : 1 црн екран на допир ве Молиме имајте во предвид : новиот екран може да имаат и други бренд лого на панелот. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да се различни, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот телефон ако вашата таблета како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.
Ние сме професионални за да се спакуваат овој вид на објект од повеќе од 5 години.
Ние ги преземе сите ризик за да испратите нова парцела или целосна наплата ако на екранот е оштетена за време на превозот.

Детали

боја:
Бела, Црна, Сива
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
HXD 1076 V3.0
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти