.

.

New
Оригиналниот 4.3 инчен LCD екран за GARMIN Nuvi 2495 2495LM 2495LMT GPS LCD екран со Допир digitizer

Оригиналниот 4.3 инчен LCD екран за GARMIN Nuvi 2495 2495LM 2495LMT GPS LCD екран со Допир digitizer

DEN 902.40

Стока
Достапно.


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.

Детали

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
2495LMT
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Свеж

Избор на клиенти