.

.

New
skylarpu 2.6 инчен За GARMIN edge 810 800 Рачни GPS НАВИГАЦИЈА LCD Екран Замена (Без осветлување) (без допир)

skylarpu 2.6 инчен За GARMIN edge 810 800 Рачни GPS НАВИГАЦИЈА LCD Екран Замена (Без осветлување) (без допир)

DEN 3014.40

Стока
Достапно.


skylarpu 2.6" инчен LCD Екран од Модулот Замена (Без осветлување) За GARMIN edge 810 Рачни GPS НАВИГАЦИЈА
Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
810
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти