.

.

New
Нови 10.1 Таблета За Explay Гравитацијата екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Нови 10.1 Таблета За Explay Гравитацијата екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 600.00

Стока
Достапно.

И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава.1" Таблета За Explay Гравитацијата екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За Explay Гравитацијата
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака. Различни производствени серии.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.

Детали

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
гравитацијата
Компатибилен Бренд:
За Explay
Свеж

Избор на клиенти