.

.

New
skylarpu 4.3инчен Заврши LCD дисплеј панелот на Екранот за AT043TN24 V. 4 за Garmin nuvi 1340 1340T 1370 1370T екран панел

skylarpu 4.3инчен Заврши LCD дисплеј панелот на Екранот за AT043TN24 V. 4 за Garmin nuvi 1340 1340T 1370 1370T екран панел

DEN 742.00
DEN 806.40

Стока
Достапно.


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Број На Модел На:
AT043TN24 V. 4
(Големина) :
4.3инчи
(Резолуција) :
480*272 WQVGA
(Прикаже скала) :
16
(Диск-екран напон) :
3.3/1.8 V (AVDD/DVDD)
(Текст Тековната) :
14/0.04 м-р (IAVDD/IDVDD)
(Pin на Singnal Интерфејс) :
67 иглички
(Теренот на Singnal Интерфејс) :
0.3 mm
(Временска Зона) :
95.04*53.856 mm
(Display Area) :
98.7*57.5
(Outline) :
105.50*67.20*4.20 мм
Свеж

Избор на клиенти