.

.

New
Оригиналниот iwork8 U80GT супер верзија на i1/ верзија на LCD екранот двоен систем

Оригиналниот iwork8 U80GT супер верзија на i1/ верзија на LCD екранот двоен систем

DEN 1647.00
DEN 2256.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме за вашето разбирање
[инсталација тест]
Оваа продавница - LCD екран на допир за производи по добивањето на гости прв во тестот не солза на заштитна фолија под премисата на машина, за Да го исклучите екранот и потоа се сврти на тест, инаку подигање процес во процес на менување на екранот е лесно да се изгори надвор од матичната плоча) ако постои кинење филм линија очигледно набори Влијание на две продажба не припаѓаат на обемот на враќање, додатоци не се наведени во гаранцијата. Во утринските часови на нормален плаќање, а потоа се испраќаат на истиот ден или следниот ден испорака. Ви благодариме за разбирањето! Клиенти кои примаат стока за повеќе од 4 дена нема да се смета дека се откажале од гаранцијата, и се враќа услуги!
Ве молиме да ги споделите купувачи шопинг да даде објективна и непристрасна евалуација на трансакцијата процес или по стоките примени, ако имате било какви претставки и предлози, ние прво мора да го помине писмо или телефонски или сакате да се јавите на сопственикот, сопственикот ќе даде соодветно решение, ве молиме бидете сигурни да го реши повторно оценување; ви благодарам многу! Нема причина за сиромашните, продавница не ќе обезбеди услуга по продажбата! Еднаш го сфатиме, горенаведените предмети се смета како и согласност!
[пошта]
(1). Не OK екранот без да се оштети ние може да обезбеди замена
- сите наши бебе се ниски продажба, товар од бебе замена период, поправка период од страна на купувачот.

Детали

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Боја Класификација:
LCD
Свеж

Избор на клиенти