.

.

New
10.3 10.2 инчен 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел 235*145mm 235mm*145mm 235 X 145mm Панел Digitizer

10.3 10.2 инчен 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел 235*145mm 235mm*145mm 235 X 145mm Панел Digitizer

DEN 1272.00
DEN 1339.20

Стока
Достапно.

4 4 инчен Wire Resistive Екран на Допир Панел 23.4 инчен
* Големина на екран : 23. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена.5*145mm
* Тоа се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана или неупотребливи екран на допир Панел
Предупредување :
Упатство за инсталација не се вклучени, Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате пред понуда,ви Благодариме за вашиот вид разбирање!
Пакетот вклучува :
1x 10.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И ТОПЛА ПРОДАЖБА.
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот, ве Молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, ние ќе одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден.
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).5*145mm Екран на Допир Digitizer
Ние Се Грижиме Вашите Потреби! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.

Детали

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no
Свеж

Избор на клиенти