.

.

New
10.1 инчен Нов екран на допир екран на допир панел стакло Digitizer Замена за Алба 10 Инчен 16GB Wi-Fi Таблет компјутер HXD-1055

10.1 инчен Нов екран на допир екран на допир панел стакло Digitizer Замена за Алба 10 Инчен 16GB Wi-Fi Таблет компјутер HXD-1055

DEN 413.76

Стока
Достапно.


1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
2. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир исто конектор за кабел со слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не се прифати компатибилен екран на допир
Она што во пакетот
1pcs екран на допир
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Детали

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
HXD-1055
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти