.

.

New
8.9 инчен таблет LCD екран екран ред KD089D1-31NC-А2

8.9 инчен таблет LCD екран екран ред KD089D1-31NC-А2

DEN 3504.00
DEN 4800.00

Стока
Достапно.

Прими стоката ве молиме голи метал тест екран ( Еден одбор тест ) не расклопување / Солза филм / Расклопување додатоци Никој, без осигурување. За доброто на заедничките интереси, ве молиме да не коментира за приемот на стоката, лошата проценка, ако стоката не сте задоволни од место ве молиме контактирајте го сопственикот, сопственикот ќе работат со вас за да разговараат за порамнување, за да вашето задоволство се Враќа ќе биде многу мазна > , Откажете ги сите услуги!!!
Свечено изјавуваат екран на Допир LCD екран е кревка, со цел да се избегнат непотребни спорови, како што не признавање на условите, ве молиме да не купи ! Кога купувачот ја превзема стоката, ние ќе го земе како јасни и се согласувам со горенаведените услови, ако било, оваа клаузула ќе биде важна основа за обработка
Ви благодарам за Вашата Соработка, ви посакувам среќен шопинг!!!
. Не тестираат, солза филм директно инсталиран машина, сите не се заштити. Враќање товар answer : ___________________________ note : кога се врати стока, стока оштетена од страна на купувачот, продавачот е одговорен за сите не се подготвени да платат, мора да биде во кутија за да ги оставите вашите информации за контакт, лесен да се испрати назад до тебе. Продавницата е мал профит и брз промет, про мора да се купи товар осигурување, ако постојат проблеми со квалитетот, што резултира со замена, АА Систем, кои се испратени кои се плаќаат, ви благодариме за разбирањето и поддршката!
Четири.

Детали

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти