.

.

New
Новиот Екран на допир За 10.1 Aqprox appTB105B Таблета Екран на Допир Панел Стакло Сензор Digitizer Замена Бесплатен Превозот

Новиот Екран на допир За 10.1 Aqprox appTB105B Таблета Екран на Допир Панел Стакло Сензор Digitizer Замена Бесплатен Превозот

DEN 720.00

Стока
Достапно.


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи има некои Телефон/таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Детали

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Aqprox appTB105B Т
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Свеж

Избор на клиенти