.

.

New
Одличен екран 8 инчен екран на допир hsd080idw1-c01a01 192*117 екран за Philco 192*60

Одличен екран 8 инчен екран на допир hsd080idw1-c01a01 192*117 екран за Philco 192*60

DEN 504.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Одличен екран 8 инчен екран на допир hsd080idw1-c01a01 192*117 екран за Philco 192*60

Детали

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти