.

.

New
Новиот Екран на Допир за Digimaster2 II Километражата Броило Корекција Master Key Програмер Unlimite Токен Панел Стакло Digitizer

Новиот Екран на Допир за Digimaster2 II Километражата Броило Корекција Master Key Програмер Unlimite Токен Панел Стакло Digitizer

DEN 5472.00
DEN 5760.00

Стока
Достапно.


Ракување Со Времето
1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур/Хонг Конг Пост : 10-25 Работни Дена
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
Нова за Digimaster2 II Километражата Броило Корекција Master Key Програмер Unlimite Токен Екран на Допир Панел Стакло Digitizer
* 100% Тестирани Еден По Еден Пред Превозот
* Тоа се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана или неупотребливи допир pannel
Предупредување : упатство за Инсталација не се вклучени, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате пред понуда.
* Ако не у примите некој предмет што не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И
.
* За враќање shipmen т ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Стр закуп контакт со нас и да ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, w е w лошо одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден.

Детали

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no
Свеж

Избор на клиенти