.

.

New
11.4 инчен AUO A104SN03 4:3 LCD Екран на Допир Панел Стакло 250*172mm 250mm*172mm 250X172mm Resistive Touch Digitizer

11.4 инчен AUO A104SN03 4:3 LCD Екран на Допир Панел Стакло 250*172mm 250mm*172mm 250X172mm Resistive Touch Digitizer

DEN 1185.00
DEN 1247.04

Стока
Достапно.

10.4" инчен AUO A104 SN03 4 : 3 Екран на Допир Панел Стакло 250*172mm
Пакување Листа :
1× екран на Допир Панел ве Молиме љубезно ве молиме да не контактирате за подетални datasheet, ви благодариме! - Ние прифатат плаќање преку alipay Зачувам; - Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. - Кредитна картичка, moneybooker, T/T & western union се прифатени и
- Ние брод на оваа точка на светот;
- Ние брод вашата нарачка во рок од 24 часа откако се потврди приемот на вашата исплата; - Ние брод секој со цел Следење на Број , и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
- Ова е проценетата превозот време foryour референца :
- Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
- Ние ќе ви остават ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК откако по приемот на вашата исплата.
- Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail ако вие не го добивате нашиот одговор.
- Сериозен Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови погоре.

Детали

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no
Големина:
250*172mm
Свеж

Избор на клиенти