.

.

New
AUO7 инчен A070FW03 V2 V4 V8 CCFL за индустриска контрола на автомобил DVD екран V3 V1

AUO7 инчен A070FW03 V2 V4 V8 CCFL за индустриска контрола на автомобил DVD екран V3 V1

DEN 1402.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти