.

.

New
Калено Стакло /За 7 4good T700i Таблета GT706 FPC-FC70S831-00 екран на допир YDT1273-А1 панел Digitizer Стакло замена на Сензор

Калено Стакло /За 7 4good T700i Таблета GT706 FPC-FC70S831-00 екран на допир YDT1273-А1 панел Digitizer Стакло замена на Сензор

DEN 237.60

Стока
Достапно.


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма
Бидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет
ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и екран на допир панел, како нашата слика.
екран на допир во Боја : Црна екран на допир, ако треба бела боја, ве молиме оставете порака за нас.
Ако не треба само 1 допир, ве молиме изберете екран осетлив на допир само.
Ако не треба само 1 Калено Стакло да се заштити вашиот таблет, ве молиме, изберете ја Калено Стакло само
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да се различни, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот телефон ако вашата таблета како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Детали

боја:
Екран осетлив на допир само
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За 4good T700i 3g екран осетлив на допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
фитинг:
4good t700i
Свеж

Избор на клиенти