.

.

New
Новиот екран на Допир Digitizer За 8 DIGMA ОПТИМА 8007S 4G TS8091PL Таблета екран на Допир панел Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Новиот екран на Допир Digitizer За 8 DIGMA ОПТИМА 8007S 4G TS8091PL Таблета екран на Допир панел Стакло Сензор замена Бесплатен

DEN 384.00
DEN 404.16

Стока
Достапно.


Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот таблет модел и екран на допир панел форма е исто како слика.
Пакет : 1 PCs/lo екран на допир

Детали

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Број На Модел На:
DIGMA ОПТИМА 8007S 4G TS 8091PL
фитинг за :
DIGMA ОПТИМА 8007S 4G TS8091PL екран осетлив на допир
Свеж

Избор на клиенти