.

.

New
Оригиналниот 4.3 инчен LCD екран за TOMTOM GO520 GO720 GO730 GO920 GO930 G920T G530 се прикаже панелот со digitizer допир стакло

Оригиналниот 4.3 инчен LCD екран за TOMTOM GO520 GO720 GO730 GO920 GO930 G920T G530 се прикаже панелот со digitizer допир стакло

DEN 1092.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


За било какви прашања pls контактирајте ме! Ви благодариме.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Такси превозот се неповратни.Оригиналниот 4.
Најголемиот дел цел е прифатливо,ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.3" екран LCD екран за TOMTOM GO520 GO720 GO730 GO920 GO930 G920 T G530 бесплатен превозот
Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 30-50 работни дена. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Канада 7-25 работни дена.
Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Детали

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
LTE430WQ-ФОБ LCD екран
Големина:
4.3
КОЛИЧИНА:
1000piece
Свеж

Избор на клиенти