.

.

New
Новиот екран на Допир Digitizer За 10.1 Digma Оптима 1300T 4G Таблета екран на Допир панел Стакло Сензор замена Слободен Брод

Новиот екран на Допир Digitizer За 10.1 Digma Оптима 1300T 4G Таблета екран на Допир панел Стакло Сензор замена Слободен Брод

DEN 422.00
DEN 444.00

Стока
Достапно.


Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу допир.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Детали

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
За Digma Оптима 1300T 4G
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
фитинг:
Digma Оптима 1300T 4G инчен екран осетлив на допир
Свеж

Избор на клиенти