.

.

New
Оригиналната За 6 Globex GU-6011B Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Оригиналната За 6 Globex GU-6011B Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

DEN 636.00
DEN 670.08

Стока
Достапно.


Оригиналната За 6" Globex GU-6011 B Телефон Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот
Пакет : 1 допир

Детали

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
За Globex GU-6011B
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен:
Globex GU-6011B 6 инчен екран на допир
работа:
Globex GU6011B
Свеж

Избор на клиенти