.

.

New
Замена на екран на допир За FT38 K1616 Digitizer Црно Бел Екран Промоција 1 Парче

Замена на екран на допир За FT38 K1616 Digitizer Црно Бел Екран Промоција 1 Парче

DEN 442.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере! Забелешка Предмети : Многу важно за вас! Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки.
Ние работиме во понеделник до сабота, ние ќе ви одговори со во 24hours, во Потрага спедитор на вашиот контакт. : Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, но сите производи се бренд-нови и оригинални, освен некои lcd екран панел за индустриски уреди кои ние често може да се објасни што се користи или не. MITA ) Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.
Услуги На Клиентите :
*Ние сме сигурни дека сите се продаваат merchandises се нови и предмети. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да 3 . Ние го остави позитивни повратни информации штом добиеме позитивни повратни информации од вас. Благодарение Длабоко ви благодариме за вашиот вид повратни информации по стоки задоволни ви многу! Ви благодариме повторно ==Посакуваме да имате пријатен шопинг==
.

Детали

Број На Модел На:
FT38 K1616
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
кина мобилен
Свеж

Избор на клиенти