.

.

New
Замена На Екран На Допир За Karbonn K60 Digitizer Црн Екран Промоција 1 Парче

Замена На Екран На Допир За Karbonn K60 Digitizer Црн Екран Промоција 1 Парче

DEN 442.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

Тоа само ќе чини вашата од 1 минута. Ние сме во моментов правење на промени за подобрување на нашите услуги на клиентите и ќе ги користи вашите повратни информации за да се добие дури и подобро. Времето за испорака е прибл. Ние не сме одговорни за превозникот транзит време. Ви благодариме многу. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере! Забелешка Предмети : Многу важно за вас! Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци. Благодарение Добредојдовте на С. Ако Поднесе спор, фотографијата мора со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото ( S. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата да се утврди вашиот проценува даноци и должност такси. Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни. Гаранција Услови& Политика на Враќање : Ние не provid Гаранција за оваа стока 1. Благодарение Длабоко ви благодариме за вашиот вид повратни информации по стоки задоволни ви многу! Ви благодариме повторно ==Посакуваме да имате пријатен шопинг==
. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да 3 . Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
K60
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
кина мобилен
Свеж

Избор на клиенти