.

.

New
Замена На Екран На Допир За X446 E850 Digitizer Црн Екран 1 Парче

Замена На Екран На Допир За X446 E850 Digitizer Црн Екран 1 Парче

DEN 442.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

Mita-ОЕМ Тип : TFT Место на Потекло : : Guangdong Кина (Копно) КОЛИЧИНА : Во парк Бесплатен превозот : Кина Пост Mail, време на Испорака : рок од 5 дена, големина : Квалитет : 100% Нови & Оригиналното Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Стр roduct Опис Кога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст. Времето за испорака е прибл. Ние го остави позитивни повратни информации штом добиеме позитивни повратни информации од вас. Тоа само ќе чини вашата од 1 минута. Ви благодарам многу! Ние работиме многу напорно за да ви обезбеди со 5 ѕвезди на Услуги на Клиентите .
Ние работиме во понеделник до сабота, ние ќе ви одговори со во 24hours, во Потрага спедитор на вашиот контакт. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере! Забелешка Предмети : Многу важно за вас! Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да 3 . Ако Поднесе спор, фотографијата мора со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото ( S.Замена на екран на допир За X446 E850 Digitizer Црн Екран 1 Парче јас tem спецификите Број на Модел : замена екран осетлив на допир for X446 E850 стакло допир леќа Бренд Име : S.

Детали

Број На Модел На:
X446 E850
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
кина мобилен
Свеж

Избор на клиенти