.

.

New
Новиот екран на допир 10.1 Таблет hn 10.1 05fpc DH-1019A1-СТР-FPC075 екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Новиот екран на допир 10.1 Таблет hn 10.1 05fpc DH-1019A1-СТР-FPC075 екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 470.40

Стока
Достапно.


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Пакет : 1 допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Детали

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Број На Модел На:
hn 10.1-05fpc hn-10.1-05fpc екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Свеж

Избор на клиенти