.

.

New
Оригинални и Нови 7inch LCD екран за ME373 ME373CG ME372CL Таблета Дисплеј LCD Екран Слободни Shippping

Оригинални и Нови 7inch LCD екран за ME373 ME373CG ME372CL Таблета Дисплеј LCD Екран Слободни Shippping

DEN 683.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.

Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство . Ние само го испрати пакетот со рамен mail со бесплатен превозот,ако сакате DHL/UPS/ФЕДЕКС Express,ве молиме контактирајте ме,јас ќе caculate превозот цена за вас.тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување .
Такси превозот се неповратни.Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно ! Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја ! Ве молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС.Ние ќ работат со вас за да ги реши сите проблеми.Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како ?ПОДАРОК?или ?Примерок?со пониска вредност.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена за економија превозот,кои ќе бидат различни за различни земји. Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .

Детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
ME373CG
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD
Свеж

Избор на клиенти