.

.

New
Бесплатен превозот 10.1 инчен 1280*800 HSD101PWW1 A00 HSD101PWW1-A00 Рев:4 за ASUS TF300 Таблет КОМПЈУТЕР LED LCD Екранот

Бесплатен превозот 10.1 инчен 1280*800 HSD101PWW1 A00 HSD101PWW1-A00 Рев:4 за ASUS TF300 Таблет КОМПЈУТЕР LED LCD Екранот

DEN 1405.44

Стока
Достапно.

ве молиме не го отвори спорот до контактирајте со нас.) Ние само acept Зачувам,за други начини на плаќање,pls контактирајте со продавачот пред вашиот предлог. Ви благодариме!
.тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување .) Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. на вашите уреди за нас . Resending превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот. Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации .) Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.) Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција .
Добредојдовте На Кина Ling-Сончево Девојки Продавница
1.) Испорака време може да се разликува, особено за време на периоди или inclimate временските услови.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite.неплатени аукција ќе бидат пријавени на Aliexpress. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.Бесплатен превозот е од Кина пост воздухопловната/HK Пост Пошта; Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.

Детали

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Тип На Производ:
Таблета LCD
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
за ASUS TF300
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина PostMail,
време на испорака:
Во Рок Од 3 Дена
Големина:
10.1 инчен
Модел Бр.:
hsd101pww1 a00
Компатибилен со:
HSD101PWW1-A00 Рев
боја:
црна боја
Следење Бр.:
Yes
Свеж

Избор на клиенти