.

.

New
Оригиналниот IPS LCD Дисплеј 7.85 за Prestigio MultiPad PMT7077 3G LCD Екран Панел 1024x768 Замена

Оригиналниот IPS LCD Дисплеј 7.85 за Prestigio MultiPad PMT7077 3G LCD Екран Панел 1024x768 Замена

DEN 984.00

Стока
Достапно.


Само LCD БЕЗ LCD + ДОПИР Ние сме професионални ЛЦД панел делови снабдувач на опрема и замена на делови, во голема Кина Област. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се распрашува за цена на нашата цена ефикасни производи СПЕЦИФИКАЦИЈА * Се применуваат сеопфатна на квалитетот на проверка и тестирање пред испорачување * Оваа ставка може да се користи да се замени екран на допир панел кој е скршен, оштетената, испукана или неупотребливи.
ГАРАНЦИЈА Замена/Размена - Размена/замена објект во рок од 30 дена од денот на добивање на објектот. - Купувачот ќе плати за превозот цена, ако постои враќање или размена . - Објектот дека купувачот да бара размена/замена треба да биде во иста condiction дека ние испратена. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ве Молиме контактирајте со нас за секое прашање или проблем што може да имаат (Пон-Саб) : Берлин : 02 : 00-12 : 00 | Москва : 04 : 00-14 : 00 Сиднеј : 11 : 00-21 : 00 | New York : 20 : 00-08 : 00

Детали

боја:
LCD KD079D1, LCD AU080DP09V2
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Eletromagnetic
Тип На Производ:
Таблета LCD
Број На Модел На:
Prestigio MultiPad PMT7077
Свеж

Избор на клиенти