.

.

New
skylarpu 5 инчен За TomTom XXL IQ Канада 310 N14644 Полни GPS LCD екран со екран на допир панел digitizer

skylarpu 5 инчен За TomTom XXL IQ Канада 310 N14644 Полни GPS LCD екран со екран на допир панел digitizer

DEN 806.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
N14644
siez:
5 инчен
интерфејс број:
50 пина
Свеж

Избор на клиенти